Uuenenud koduleht

14
okt
Autor: ESAS MTÜ

ESAS uuendas kodulehe mugavaks toetuskeskkonnaksAlates tänasest saavad ESAS toetajad kasutada uuendatud kodulehte, kus on mugavalt ühendatud suurperede toetamine ja internetipank. Uuendatud koduleht on loodud arvestades nii toetajate kui ka suurperede soove.

 

ESAS juhatuse esimees Mai Tuulas sõnul saavad tehtud uuendusest kasu toetajad, kes arveldavad internetipangas. „Toetajatele avaneb täiesti uus vaatepilt - kodulehe väljanägemine ja menüü on uus ning nüüd piisab ühest klikist internetipanga kasutamiseks ja sisselogimiseks. Ka saab toetaja valida endale sobiva internetipanga kiiresti, et enimkasutatav funktsioon toetamiseks mugavalt käepärast oleks,“ märkis Tuulas. „Uuendatud kodulehe platvorm on täielikult kaasaegne ja vastab internetiturunduse kõrgele tasemele. See on otsingumootoritele hästi nähtav.“

 

Lisaks lihtsamale internetipanga kasutamisele on tehtud olulised võimalused suurpere vajaduste rahuldamiseks. Näiteks on võimalik otse kodulehel avaldada "ära anda" kuulutusi. Ka saab mugavalt soovitada abivajajat, mis võimaldab kõigil anda teada hätta sattunud suurperedest ja pakkuda välja lahendusi nende abistamiseks. Soovitaja saab soovi korral jääda tundmatusks.

 

ESAS uuendatud kodulehele on lisatud Suurperede blogi. "Suurperede ajaveebis tahame avaldada postitusi sellest, kuidas suurpered toime tulevad ja elavad. Kindlasti saab see olema üks võimalus, kuidas tutvustada suurpere elu Eestis ja selle läbi anda toetajatele tagasisdet," lisas Mai Tuulas. 

 

Tuulase sõnul peavad abiorganisatsioonid oma tegevust järjekindlalt teadvustama ja kasutama kaasaegseid internetiturunduse lahendusi. Kodulehte paremaks muutma, sest toetajate harjumused on pidevas muutumises. „Varasema kodulehega ei ühendanud endas internetipanga funktsiooni ja praktilisi lahendusi. Kui inimesed kasutavad lihtsaid ja mugavaid võimalusi annetamiseks, siis hakkab tõusma läbi selle ka annetuste arv. Täna internetis enim otsitud märksõna fraas on "ära anda", mida leiab üle 20 000 korra erinevatel veebilehtedel, mis tähendab, et inimesed soovivad aidata, kuid neile tuleb pakkuda selleks mugavat võimalust. Kuna suurem osa annetajatest on interneti kasutajad, siis nelja internetipanga kasutamine kodulehel oli igati loomulik otsus“ sõnas ta.

 

Suurpere jaoks on oluline uuenenud võimalus lisada abipalved ESAS kodulehel. „Samuti ootame Suurpere blogisse postitusi pere eelarve koostamiseks, makseraskustega toimetulemiseks ning miks mitte eurohindadega harjumiseks, aga loomulikult ka palju muud kasulikku, mis aitab Eesti suurpere“ selgitas Tuulas. 

 

Et Eesti suurperedel oleks abi mitmekülgne, lisatakse uued abi pakkumise kuulutused otse kodulehele. Alates tänasest on kasutusel uus koduleht internetiaadressil www.suurpere.com. Kõigil on võimalus hakata kasutama ESAS kodulehte.

 

"Soovitan toetajatel annetuste tegemiseks kohe uut keskkonda proovida,“ lisas Mai Tuulas.

 

Eesti Suurperede Abistamise Seltsi kodulehel toimunud uuendustega on võimalik tutvuda aadressil: www.suurpere.com

 

Lugupidamisega,

 

Mai Tuulas

Juhatuse esimees

Eesti Suurperede Abistamise Selts MTÜ


Bookmark and Share

Kommentaarid: 1

Olete tublid. Edu teile.
Ene, 21. oktoober 2010


Lisa kommentaar

Nimi   
E-mail   
Vastus   
Saada
Email again: